O IgersGdansk
Poznaj społeczność pomorskich fotografów oraz twórców aktywnie działających na Instagramie i innych najpopularniejszych aplikacji social media. 
Połączyła nas pasja fotografowania i poznawania świata. Dzięki niej trafiliśmy na siebie w social mediach. 
Dziś Igersgdansk to jedna z najaktywniejszych i najbardziej pomysłowych grup działających w polskim Instagramie. 
Od września 2018 animowaniem społeczności na co dzień zajmuje się trzysobowy zespół:  Adrian Werner, Michał Wesołek i Maciek Wróblewski.
Dla nas jednak Igersem jest każdy, kto uczestniczy w naszych spotkaniach i wyjazdach, jest na Instagramie i pod zdjeciami używa hashtagu #igersgdansk, obserwuje nasz profil i bierze udział w naszych akcjach i konkursach. Dlatego wydaje nam się, że Igersgdansk to najliczniejsza instagramowa społeczność w Polsce.

W około stu spotkaniach, projektach, wyprawach i pomysłach, które udało nam się przeprowadzić od 2014 roku, wzięło udział kilkaset osób. Spora część z nich to stali uczestnicy. 
Przy organizacji naszych spotkań i projektów współpracujemy z gminami, organizacjami turystycznymi, przedstawicielami branży turystycznej oraz producentami sprzętu fotograficznego.
Na naszych spotkaniach świetnie odnajdują się aktywni użytkownicy Instagrama, a także innych aplikacji „mobile social media”.
Zapraszamy na stronę "Projekty/współpraca”, gdzie pokazujemy kilka przykładowych spotkań, plenerów i projektów zorganizowanych przez zespół Igersgdansk
IgersGdansk został założony przez Jarosława Marciuka w 2011 roku. Dziś Jarek mieszka z dala od Gdańska. Ale wiemy, że trzyma kciuki za nas i kibicuje realizowanym przez nas pomysłom. #communityfirst !